Sulmohet familja e Oliver Ivanovicit

Sulmohet familja e Oliver Ivanovicit

Para pak çastesh është sulmuar familja e Oliver Ivanovicit në veri të Mitrovicës.

Burime të Kosovapres-it bëjnë të ditur se persona të cilat dyshohet se janë të të ashtuquajturës “Mbrojtje Civile”, janë futur në banesën e Ivanovicit dhe kanë sulmuar gruan e tij.